buttons

МОН разом з Міністерством освіти Болгарії працюватиме над підручниками, програмами та підготовкою вчителів для шкіл, де вивчають болгарську

МОН разом з Міністерством освіти Болгарії працюватиме над підручниками, програмами та підготовкою вчителів для шкіл, де вивчають болгарську

11.09.2021

Міністерство освіти і науки України працює над новими підручниками, програмами та підвищенням кваліфікації вчителів для усіх шкіл з мовою навчання, що належить до національних меншин. Про це йшлося під час зустрічі Міністрів освіти і науки України та Болгарії Лілії Гриневич та Красіміра Валчева.

Сторони домовились, що для змін у цих напрямках для шкіл з болгарською мовою навчання та де вивчають болгарську також долучиться Міністерство освіти і науки Болгарії.

“Ми готові співпрацювати та брати активну участь у розвитку освіти болгарської меншини в Україні, а також сприяти вивченню нашої мови у вашій державі”,- зазначив Міністр освіти і науки Республіки Болгарія Красімір Валчев.

Лілія Гриневич відзначила, що Україна завжди відкрита та готова до дружньої співпраці з країнами-сусідами.

“Ми вдячні Болгарії за вашу послідовну підтримку України на всіх рівнях. Ми раді, що маємо таких партнерів. Також хочу підкреслити, що Закон “Про освіту” – це закон нових можливостей, зокрема для болгарської меншини, він дає нам можливості якісно покращити освіту для кожної української дитини”,- додала Лілія Гриневич.

Документ, в якому закріплюється ця співпраця, домовилися підписати найближчим часом в Болгарії.

Міністри також взяли участь у відкритті лінгафонного кабінету в Одеськійзагальноосвітній школі №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Обладнання використовуватиметься як для занять з болгарської мови, так й з інших іноземних мов.

en_US