buttons

Любов до роботи здатна покращити здоров’я людини

Любов до роботи здатна покращити здоров’я людини

11.09.2021

Прив’язаність до роботи здатна зробити людину більш здоровою фізично, психологічно та емоційно. Такі результати показали нещодавні дослідження, проведені за участю добровольців.

Науковці у Данії провели ряд досліджень, предметом яких став зв’язок між прив’язаністю людини до своєї роботи та її фізичним здоров’ям. Дослідження за участю добровольців показали, що люди, які люблять свою роботу та отримують задоволення від її виконання, є більш емоційно, психологічно стійкими, а також здоровими фізично. Зокрема, 5 тисяч добровольців, які мають постійне місце роботи взяли участь у дослідженні. Результати показали, що учасники, які люблять свою роботу та емоційно прив’язані до неї, мають більш міцне здоров’я та кращий сон, а також почувають себе щасливішими. Рівень тимчасової непрацездатності у добровольців, що люблять свою роботу, за отриманими результатами, був значно нижчим.

У зв’язку з отриманою інформацією науковці порадили роботодавцям більше піклуватися про емоційний стан своїх працівників протягом робочого дня та створення комфортних умов праці, що допоможе не лише зберегти здоров’я співробітників, але й зменшити кількість звільнень та покращити якість роботи.

en_US