buttons

ЛЕГЕНДАРНИЙ МЕННІ ПАК’ЯО ФІНАНСОВО ПІДТРИМАВ МОЛОДОГО ЧЕМПІОНА СВІТУ

ЛЕГЕНДАРНИЙ МЕННІ ПАК’ЯО ФІНАНСОВО ПІДТРИМАВ МОЛОДОГО ЧЕМПІОНА СВІТУ

10.09.2021

Філіппінський боксер-професіонал Менні Пак’яо, котрий наразі готується до поєдинку із американцем Джессі Варгасом, продемонстрував усьому світу власну захопленість боксерськими ідеалами та чималими амбіціями молодих спортсменів. Мова наразі йде про юного філіппінця Джервіна Анкаджаса, котрий, перемігши пуерто-ріканського боксера МакДжо Арройо, став чемпіоном світу у напівлегкій вазі за версією «IBF».

Варто відзначити, що за напружений боксерський поєдинок, котрий у фіналі виявися для Джервіна переможним, філіппінець отримав трохи менше чотирьох тисяч американських доларів у той час як від загального гонорару його супротивник МакДжо – у шість разів більше. Молодий Анкаджас, до речі, співпрацює із промоутерською компанією Менні Пак’яо та після свого бою із пуерторіканцем зазначив, що жодним чином не зважає на спортивну фінансову політику, оскільки найголовнішим для Джервіна була перемога та можливість заявити про силу власної країни на міжнародній арені.

Менні, у свою чергу, був неймовірно зворушений такою палкою патріотичною завою свого молодшого колеги, через що вирішив підтримати нового чемпіона «IBF», надавши йому фінансову підтримку у розмірі 10 700 американських доларів.

Цікаво, що цьогорічна осінь буде багатою на яскраві боксерські поєдинки. Окрім довгоочікуваного жовтневого реваншу між Володимиром Кличком та Тайсоном Ф’юрі, вже офіціально підтверджена й дата поєдинку між містером Пак’яо та його американським опонентом Джессі. Відбудеться бій 5-го листопада у Лас-Вегасі.

en_US