buttons

Киянам заборонили купатися у місцевих водоймах

Киянам заборонили купатися у місцевих водоймах

11.09.2021

Санітарні лікарі столиці заборонили киянам та гостям міста купатися на всіх місцевих пляжах. Причина – небезпека серйозних захворювань через активне розмноження у воді бактерій.

Головний санітарний лікар Києва Олег Рубан нагадав про заборону купатися на всіх без винятків пляжах столиці. Таке рішення пояснюють невідповідністю стану води у Дніпрі та інших водоймах існуючим санітарним вимогам. Зокрема, вміст кишкової палички у воді значно перевищує норми, що становить чималу небезпеку для здоров’я відпочивальників.

У санітарній службі Києва повідомили, що наразі вода у столичних водоймах почала цвісти, про що свідчить її зелений колір. Головною причиною цього явища, яке зазвичай спостерігається у серпні, – спекотна погода та активне розмноження бактерій. Саме ці бактерії, потрапляючи в організм людини, часто спричиняють появу серйозних захворювань.

Як відомо, на більшості пляжів Києва купання було заборонено ще 21 липня, що спричинила невідповідність санітарного стану водоймищ нормам безпеки.

en_US