buttons

Концерт пам’яті Василя Сліпака

Концерт пам’яті Василя Сліпака

12.09.2021

Організатори концерту: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність»

Заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська

Лауреат міжнародної премії – письменник Артур Балаєв

27 січня 2017 року в 18.00, в Дніпропетровському академічному українському музично – драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка уже в друге відбудеться концерт присвячений пам’яті Василя Сліпака.

Василь Слипак, народився 20 грудня 1974 р.

Життя Василя Сліпака пролетіло, як найяскравіша комета: за свої 42 роки Василь Сліпак встиг пізнати любов і славу, пожити в Парижі і порити окопи на Донбасі, стати міцною опорою батькам і вірним другом для однокласників. Не дивлячись на всі доступні йому блага, Василь приніс себе в жертву рідній країні, без пафосу, як син – гаряче улюбленої матері Своє дитинство він провів у Львові. Навчавсяв школі №46 ім. В. Чорновола. З дев’яти років і до 1994 року співав у чоловічої хорової капели «Дударик». Це був унікальний дитина. Задатки інтелігентності, доброти і його талант виявилися у Василя дуже рано. І дуже рано проявився його вокальний талант.

Під час Революції Гідності Василь брав участь в акціях української діаспори у Франції. Як волонтер організації «Українське братство», допомагав українським бійцям, потім познайомився з бійцями ДУК ПС і сам приєднався до них. Влітку 2015 воював в Пісках в районі Донецького аеропорту. Повернувшись з фронту, продовжив волонтерську діяльність, давав благодійні концерти в Українському центрі в Парижі, допомагав сиротам, які втратили батьків на війні. Влітку 2016 знову поїхав на Донбас – повіз зібрану допомогу захисникам-добровольцям. Воював у складі 1-вої окремої штурмової роти. Вранці 29 червня 2016 р., під час ворожої атаки, Василь був за кулеметом. Куля калібру 12.7 мм, яку випустив снайпер з великокаліберного гвинтівки, обірвала життя героя.

en_US