buttons

КОМПАНІЯ «LAMBORGHINI» ПРЕЗЕНТУВАЛА СВІЙ НАЙШВИДШИЙ ТА НАЙДОРОЖЧИЙ СПОРТКАР

КОМПАНІЯ «LAMBORGHINI» ПРЕЗЕНТУВАЛА СВІЙ НАЙШВИДШИЙ ТА НАЙДОРОЖЧИЙ СПОРТКАР

10.09.2021

«Lamborghini» – популярна італійська компанія-виробник культових супершвидких та надзвичайно дорогих спортивних автомобілів – представила свій новий спорткар, чиї швидкісні показники і дизайн більш ніж просто вражаючі.

Неймовірний автомобіль отримав назву «Lamborghini Centenario Roadster» і на сьогоднішній день він є найшвидшою розробкою, котра коли-небудь сходила з конвеєру численних заводів гігантського італійського автовиробника. Новий «Lamborghini» отримав майже семилітровий двигун V-12 потужністю у 770 кінських сил, завдяки якому розгін до сотні кілометрів на годину лише за три секунди став для любителів шаленої швидкості яскравою реальністю.

Аби не вилетіти з траси чи гоночного треку після розвинення такої потужності, усі автомобілі «Lamborghini Centenario Roadster» конструктори оснастили спеціальним аеродинамічним спойлером, котрий, залежно від швидкості, змінює свої кут та висоту нахилу, притискаючи прудку красуню до землі.

Максимальна швидкість надпотужного родстеру становить 349 кілометрів на годину і завдяки цим астрономічним показникам нова модель «Lamborghini» здатна скласти неабияку конкуренцію поки що ніким не переможеному «Bugatti EB Veyron». До речі, придбати «Lamborghini Centenario Roadster» поки що неможливо: усі двадцять екземплярів автомобіля вже розпродано за попередніми замовленнями. А вартість одного такого італійського родстеру складає більше двох мільйонів американських доларів.

en_US