buttons

«Казантип» переїхав до В’єтнаму

«Казантип» переїхав до В’єтнаму

12.09.2021

Цьогорічний музичний та молодіжний фестиваль Каzaнтип вкотре змінив місце свого проведення. У сезоні 2016-2017 цей захід переїхав до В’єтнаму і тепер має назву Epizode. Триватиме фестиваль до 15 січня 2017 року.

Відомий далеко за межами України музичний фестиваль електронної та альтернативної музики Каzaнтип, що раніше проходив на Кримському півострові, цього року змінив свою дислокацію і проходитиме на острові Фукуок у В’єтнамі. Про це повідомили на офіційному сайті фестивалю. Сам музичний захід змінив також назву – тепер він іменується Epizode.

Розпочався музичний фестиваль 31 грудня 2016 року і продовжуватиметься до 15 січня 2017 року. Як відомо, Каzaнтип розпочав свою історію у 1990-х роках біля однойменного мису поблизу селища Щолкіно. Згодом організатори перенесли захід ближче до Судака, а з 2000 років до анексії Криму Росією Каzaнтип проходив під Євпаторією.

У 2014 році музичний захід перенесли до Грузії, але через протести місцевої церкви наступного року фестиваль туди не повернувся. Не вдалося Каzaнтипу закріпитися і у Камбоджі, де була спроба провести фестиваль у 2015 році.

Зараз на 3 майданчиках, на яких проводиться фестиваль у В’єтнамі, щодня у середньому перебувають близько тисячі осіб. Порядок на території постійно охороняють місцеві поліцейські.

en_US