buttons

Із Львівської галереї мистецтв зникло 95 коштовних стародруків

Із Львівської галереї мистецтв зникло 95 коштовних стародруків

12.09.2021

З повідомленням про зникнення дорогих та унікальних стародруків виступив гендиректор галереї Тарас Возняк. Загальна вартість зниклих книг на чорних ринках налічує десятки мільйонів доларів.
На думку Возняка, відсутність унікальних стародруків могла бути причиною того, що колектив галереї займав активну позицію проти призначення теперішнього гендиректора на посаду. Тарас Возняк припускає, що коштовні своєю унікальністю стародруки могли зникати впродовж десятиліть.
Наразі, перевірки очікують й іншомовні стародруки. Ймовірність виявлення нестачі серед іншомовних книг дуже висока, оскільки вони являються більш коштовними.
Тарас Возняк прагне надати максимального розголосу даному зникненню, оскільки, на його думку, тільки так реально унеможливити різноманітні домовленості довкола пропажі.
Нагадаємо, нещодавно викрадені в одному із музеїв Італії картини було знайдено на Одещині. 17 полотен відомих майстрів представляли надзвичайно цінну колекцію. До передачі картин Італії долучився і президент України Петро Порошенко.

en_US