buttons

Хто стоїть за антиукраїнськими настроями у Нідерландах?

Хто стоїть за антиукраїнськими настроями у Нідерландах?

12.09.2021

Міжнародні впливові видання провели своє розслідування ситуації у Нідерландах, країни, що намагалася заблокувати Асоціацію Україна – ЄС. За їхніми даними, саме Російська Федерація разом із євроскептиками сколотила певні верстви населення та підняли їх проти України, певні у New York Times.

Гаррі ван Боммель, головний агітатор і противник українського питання, за даними журналістів, отримав підтримку від Кремля, підкупив купку російських емігрантів, які видавали себе за українців, виступив проти Угоди за асоціацію.

Аби переконати виборців, вони розгорнули на російські гроші, цілісіньку пропаганду – на телебаченні, у соцмережах, а також постійно влаштовували мітинги. У своїх виступах Боммель критикував українську владу, називаючи їх кровожерами та вбивцями.

Разом із ним активною пропагандою займався росіянин Микита Ананьєв, який навчається у одному з голландських університетів. Як відомо, він організував понад 15 заходів проти України.

Нагадаємо, Нідерланди довгий час ставили перепони, аби не ратифікувати Угоду про асоціацію Європейського Союзу з Україною. Згодом країна висунула низку ультиматумів стосовно просунення далі українського питання. В результаті українці не матимуть права жити та працювати у Європі та не претендуватимуть на фінансову та військову допомогу країн-членів ЄС.

en_US