buttons

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога

20.05.2022

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” продовжує невпинну допомогу військовим, лікарям, дітям та вимушеним переселенцям. На цей раз представники фонду передали гуманітарну допомогу до волонтерського хабу, який створили представники Православної Церкви України. Духовенство Донецької Єпархії ПЦУ через воєнні дії евакуювалися з Маріуполя до Дніпра. У нашому місті вони створили гуманітарний хаб, який допомагає переселенцям: надає медикаменти, продукти харчування, одяг, постільну білизну, засоби гігієни. Також системну допомогу відправляють бійцям на передову.

 

Віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” Яна Іванілова передала гуманітарну допомогу до цього волонтерського центру: цукор, олію, печиво. «Хочу зазначити, що це найбільший волонтерський центр в Україні. Ми маємо можливість допомагати і будемо це залюбки робити».

Митрополит Донецький і Маріупольський Сергій, керуючий Донецькою Єпархією ПЦУ висловив подяку Президенту фонду «Солідарність» Олександру Петровському за постійну підтримку.

 

Щодня у Гуманітарному хабі отримують допомогу до 2,5 тисяч переселенців з Донеччини, Луганщини, Харківщини. Коли ми разом – ми непереможні!

https://youtu.be/gqQATQs9jaY

en_US