buttons

Формула-1 розпочне онлайн-трансляції в інтернеті

Формула-1 розпочне онлайн-трансляції в інтернеті

10.09.2021

Нове керівництво Королівських гонок планує завершити впровадження стрімів, які дозволять більшій аудиторії отримати доступ до трансляцій Гран-прі.

У Ф-1 готові відреагувати на тенденцію відмови аудиторії від платного телебачення – багато хто воліє підписуватить на перегляд гонок онлайн.

Перша спроба провести стрім була зроблена на Гран-прі Сінгапуру минулого сезону. Королівські гонки не отримують ніякого прибутку від існуючих онлайн-трансляцій, тому вже екс-глава серії Берні Екклстоун виступав проти подібних експериментів і вважав за краще продавати продукт лише через телебачення.

Однак нові власники Ф-1 в особі Liberty Media готові дати можливість аудиторії в майбутньому дивитися гонки в інтернеті, передає F1Today.net.

Головною проблемою в цьому питанні була затримка трансляції – в мережі Інтернет події гонки завжди відстають на кілька хвилин від картинки на телебаченні. Однак тепер у Ф-1 з’явилася технологія, яка дозволить виправити ситуацію.

При цьому менеджер компанії-партнера Ф-1 Tata Communications Мехул Кападіа в коментарі Autosport зазначив, що швидкого переходу Формули-1 в інтернет чекати не варто, так як існують чинні контракти з телевізійними гігантами, які не дозволяють цього зробити.

en_US