buttons

Допоможемо разом врятувати Романа!

Допоможемо разом врятувати Романа!

01.03.2024

Міжнародний Благодійний Фонд О. Петровського “Солідарність” допомагає та просить долучитись всіх небайдужих громадян врятувати життя Федчишину Роману. Також звертається про допомогу його мати, нижче лист:

“Я, Федчишина Світлана звертаюсь до Вас з великим проханням допомогти врятувати мого єдиного сина Романа.

Поховавши вже одного сина (ДЦП), проносивши його 19 років, поховавши на 34 році чоловіка, я раділа одному промічнику Роману.
Закінчивши коледж у 18 років, у Романа з’явилася температура до 38 градусів, і почалися муки з життям. Роману діагностували вірусну інфекцію – різні хвороби, стан не покращився. Були ремісії, під час ремісії Рома працював, одружився, став Батьком. У другий період хвороби, погіршилися симптоми. Я його возила в такі країни світу: Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Австрія і так далі, лікарі розводили руками…

У третій період хвороби, були ще гірші симптоми, лікарі ставили діагноз – ендокринна пухлина, онкомаркери показували на діагноз, ми звернулись в посольство США, нам відмовили у відкритті візи, але настав період ремісії, син відкрив бізнес, оптова торгівля і вирощування лікарських рослин на території України та за кордоном. Казав мамо: мені вже вистачить грошей в США на лікування.
5.5 років ремісії здавались зовсім короткими, син знову захворів, пухлина дала знати про себе. Три місяці лікувався в Києві, в клініці Добробут, не дали ніяких результатів, лікарі розвели руками. Після лікування у Туреччині 3 місяці, в Стамбулі лікарі знову розвели руками, стан критичний, ставлять діагноз –
Ендокринна пухлина, але не знають де. Дали направлення в “Mayo Clinic” в США.

З великими труднощами відкривши візу на запрошення клініки «Mayo Clinic» син за свій рахунок, з немаленькими коштами вилетів в Америку 17 вересня.
Вже два місяці обстежували причини не взнали. Зараз назначили більш важливі обстеження, грошей більше на це немає!
Обстеження зупинили. Вже неодноразово запозичили кошти, на даний час (12000$), але потрібно ще на обстеження. Я вас дуже прошу допоможіть нам не зупинитися на пів дороги та визначити діагноз сина, він дуже хворий. Можливо Ви та сама людина з добрим серцем, яка зможе допомогти спасти мого єдиного сина.

Допоможіть, будь ласка, врятувати життя моєму синові. Він хоче ЖИТИ. Маю надію, що Ви зможете покрити цей борг і син продовжить обстеження.

На фото прикріплені контакти.
Номер телефону мій Світлани Федчишиної: +380968814137.
Номер сина Романа Федчишина: +380988809727

Допоможіть благаю! Дякую! Низько кланяюсь!”

Реквізити на допомогу: https://www.privat24.ua/send/bjk7w посилання на Приват Банк

4149499260111305 – Номер карти конверта

en_US