buttons

Дні українського кіно пройдуть у Брюсселі

Дні українського кіно пройдуть у Брюсселі

12.09.2021

20 січня у Брюсселі відкриється кінофестиваль на українську тематику, який проходить у столиці Бельгії щороку. Розпочнеться захід з трансляції картини “Земля” Олександра Довженка у незвичному музичному супроводі.

Прес-служба Держкіно України повідомила про проведення щорічного фестивалю “Дні українського кіно” у Брюсселі. Початок заходу, який призначений на 20 січня, ознаменується трансляцією легендарної картини Олександра Довженка “Земля”, що цього року буде транслюватися у супроводі музики, виконуваної українським етно-гуртом “ДахаБраха”.

Головною концепцією цьогорічних “Днів українського кіно” є тема дослідження кордонів. У програмі фестивалю — чотири нові стрічки українського виробництва, що вже мають визнання та отримали міжнародні нагороди. Серед них – “Українські шерифи” та “Маріуполіс”, що розкривають тему національної ідентичності та свідомості людей, які живуть на територіях впливу сусідньої держави, а також “Гніздо горлиці”, який показує історію української заробітчанки за кордоном.

Відвідати кінофестиваль зможуть усі бажаючі у Центрі образотворчих мистецтв Брюсселя, що є одним з найбільших культурних закладів Бельгії.

en_US