buttons

Час вживати невідкладних дій, аби зберегти водне середовище України, – Валентин Дідич

Час вживати невідкладних дій, аби зберегти водне середовище України, – Валентин Дідич

11.09.2021

Галузь житлово-комунального господраства України, а особливо водозабезпечення та водоочистки знаходиться в критичній точці відліку. Про це заявив народний депутат України Валентин Дідич під час виступу на першому міжнародному форумі “Борисфен-2018.

“Ми дійшли до того моменту, коли треба вживати невідкладних дій, аби зберегти водну екосистему нашої країни. Галузь житлово-комунального господарства України дійшла до критичного стану, за яким ще може бути ріст, збереження, розвиток і перспектива. За кордоном люди по-іншому ставляться до води, до її трансформаці, обробки та використання – кожна крапля бережеться. В нашій країні досі відсутня державницька система, яка б зберегла найцінніше, що в нас є – воду, землю, природу. І треба пам’ятати, що ці ресурси належать не тільки нам, а й майбутньому поколінню”, – наголосив Валентин Дідич.

Валентин Дідич також розповів, що він разом із колегою народним депутатом Андрієм Денисенко регулярно доводять до вищих органів влади реальний стан речей у водному секторі. Окрім того, нещодавно депутати направили депутатські звернення щодо припинення роботи стратегічно важливого підприємства “ДніпроАзот”.

Нагадаємо, на Січеславщині пройшов перший Міжнародний форум “Борисфен-2018”.

en_US