buttons

Біг збільшує тривалість життя людини

Біг збільшує тривалість життя людини

11.09.2021

Американські науковці встановили, що кожна година бігу здатна збільшити життя людини на 7 годин. За результатами досліджень, в середньому регулярні пробіжки продовжують життя людини на 3 роки.

Науковці з американського штату Айова у результаті тривалих досліджень встановили, що люди, як регулярно здійснюють пробіжки, живуть довше. Зокрема, вчені висловили гіпотезу, що постійна звичка бігати приводить до збільшення тривалості життя в середньому на три роки. За даними, що надали американські дослідники, кожна година бігу продовжує життя на 7 годин. Такий результат можливий завдяки нормалізації артеріального тиску людини і позбавлення зайвої ваги, а саме ці фактори, як відомо, найчастіше спричиняють ранню смерть. Загалом регулярний, навіть нетривалий біг приводить до комплексного оздоровлення всього організму і, за статистикою, в середньому на 40 відсотків знижує ризик передчасної смерті.

Повідомляючи про такі результати, науковці зауважують, що позитивний вплив бігу діє навіть за умови виконання фізичних вправ раз на тиждень, а також у тих випадках, коли людина веде нездоровий спосіб життя, вживає алкоголь та палить, або має хронічні захворювання.

en_US