buttons

Автомобілі марки «Ford» – найпопулярніші у світі за рівнем продажів

Автомобілі марки «Ford» – найпопулярніші у світі за рівнем продажів

10.09.2021

Більше 367-ми тисяч одиниць автомобілів «Ford Focus» було продано у всьому світі лише за перше півріччя 2016-го року, зробивши, таким чином, американську компанію безкомпромісним лідером серед таких автомобілебудівних гігантів як «Toyota», «Hyundai» та «Honda».

Вищезазначені автомобільні марки, до речі, теж увійшли до переліку найпопулярніших серед автолюбителів транспортних засобів. Друге місце посіла «Hyundai Elantra» (трохи більше 363-ох тисяч проданих одиниць), третє – «Volkswagen Polo» (майже 359 тисяч одиниць). Одразу дві комплектації «Toyota» – «RAV4» та «Camry» – посіли четверте та п’яте місця відповідно, а «Honda CR-V» і «Chevrolet Silverado» вдовольнились останніми позиціями рейтингу.
Цікаво, що цьогорічне лідерство «Ford» демонструє парадоксальний характер, оскільки компанія вже вимушено відізвала з ринку 830 тисяч своїх новеньких автомобілів. Причина цього криється у проблемах з механізмом фіксатора пружини, через який дверцята «Ford» можуть не зафіксуватися після їх закриття і становити потенціальну загрозу життю водія та пасажирів.
У зону ризику потрапили володарі таких модифікацій «Ford» як «Focus», «Mustang», «Escape», «C-Max», «Lincoln MKC» та «Transit Connect». Ті водії, котрі виявили у своєму автомобілі вищезазначений дефект, отримають його безкоштовне усунення.

en_US