buttons

Apple відреагувала на проблеми з батареєю iPhone

Apple відреагувала на проблеми з батареєю iPhone

11.09.2021

Протягом минулого місяця у деяких користувачів iPhone 6s виникли проблеми з батареями. Їхній смартфон несподівано вимикався, незважаючи на те, що батарея мала суттєвий рівень заряду. Після отримання скарг, Apple заявила, що проблемні смартфони буде замінено.

Каліфорнійський виробник телефонів заявив, що проблеми виникають у дуже незначної кількості iPhone 6s, та викликані проблемою в електроніці, а не в програмному забезпечені. Раніше вважалося, що проблема в оновлені iOS 10.1.1.

В Apple уточнили, що невелика кількість Айфонів, вироблених у вересні та жовтні 2015 року, мала у своїй батареї компонент, який піддавався контрольованій взаємодії з повітрям довше, ніж необхідно. Як результат, батареї цих смартфонів відпрацьовують свій ресурс швидше, у порівнянні з нормальними батареями. Саме це викликає неочікуване вимкнення пристрою, а не проблеми з функцією «захисту» після оновлення, як вважалося раніше.

Далі компанія пояснила, для чого необхідна функція «захисту».

iPhone спроектований так, щоб автоматично вимикатись в певних умовах – таких як надзвичайно низька температура повітря. Для користувача деякі з цих вимкнень можуть здатися несподіваними, але вони створені для того, аби захистити електроніку від низького енергоживлення.

Apple надала можливість користувачам перевірити, чи підлягає їхній iPhone 6s заміні. Ті, хто мали проблеми з неочікуваними вимкненнями смартфону, можуть зайти на сайт компанії та ввести серійний номер свого пристрою, після чого їм буде надано інформацію щодо необхідності заміни.

Не дивлячись на те, що компанія заявляє про незначну кількість дефектних смартфонів, працівники Apple Store повідомляють, що проблема є досить розповсюдженою і завдала клопотів не лише власникам моделі iPhone 6s.

en_US