buttons

Турнір з футболу до Дня захисника і захисніці України

Турнір з футболу до Дня захисника і захисніці України

20.10.2021

 

У Придніпровську на базі середньої школи №98 пройшов дитячий турнір з футболу на честь Дня захисника і захисниці України.

Вісім дитячих команд 2010 року народження, серед яких 6 представляли місто Дніпро, а ще дві приїхали з П’ятихаток і Перещепиного, боролись за призи обласної асоціації футболу і МБФ Олександра Петровського «Солідарність». Спочатку пройшли матчі в групах, переможці яких поборолись за перше місце, а команди, які посіли другі місця – розіграли бронзові нагороди турніру. Передбачити результати в кожному матчі турніру не змогла б і найвідоміша в світі лондонська букмекерська контора Вільяма Хілла — наскільки безкомпромісною і завзятою була боротьба на ігровому майданчику, чого на жаль, скажимо відверто, не вистачає в матчах національного чемпіонату України під проводом Пари — матч.

Серед присутніх гостей на турнірі було багато ветеранів АТО на честь яких і пройшов цей турнір Турнір проходив за ініціативи ГО «Родинне коло загиблих героїв» , яке постійно опікується справами не лише загиблих побратимів, а й веде велику патріотичну виховну роботу. Так і в СШ №98 , де проходив турнір встановлено меморіальні дошки на честь загиблих вихованців школи В’ячеслава Болбашова і Олексія Попко Як і завжди значну допомогу у проведенні подібних турнірів його організаторам надав МБФ Олександра Петровського « Солідарність» Звісно, переможених на цьому турнірі не було зовсім, адже кожному його учаснику дістались пам’ятні медалі, м’ячі і подарунки від меценатів МБФ «Солідарність»

uk