buttons

Перший обласний фестиваль «Прохідна пішка»

Перший обласний фестиваль «Прохідна пішка»

01.09.2021

13 лютого 2010 р. у Дніпропетровську у приміщенні «Міського шахово-шашкового клубу ім. І.Уріха» розпочався Перший обласний фестиваль з активних шахів серед дітей від 9 до 14 років «Прохідна пішка». Організатором цього заходу є Міжнародний благодійний фонд «Солідарність». На свято шахів до Дніпропетровська приїхали юні шахісти з усієї Дніпропетровської області: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград, Юр’ївський район, Новомосковськ представили своїх шахістів. Загалом близько 80 учасників.

13 лютого 2010 р. у «Міському шахово-шашковому клубі ім. І.Уріха» відбулася прес-конференція, на якій брали участь: Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» в особі віце-президента фонду «Солідарність» Яни Юр’євни Іванілової, заступник міського голови Ірина Георгіївна Зайцева, заступник начальника Управління у справах фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Петрович Пшеничников, президент обласної федерації шахів Євген Йосипович Уріх, директор шашково-шахового клубу ім. І.І. Уріха Микола Васильович Грива. Яна Іванилова сказала наступне: «Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» приділяє велику увагу нашому підростаючому поколінню. Фондом проводиться безліч спортивних заходів. Одним із великих є міжнародний турнір з вільної боротьби «Солідарність». Фестиваль «Прохідна пішка» — ініціював фонд «Солідарність» який узяв повністю на себе всі витрати на організацію цього шахового фестивалю (розміщення іногородніх учасників, харчування дітей, транспорт, охорона, цінні призи та пам’ятні подарунки), щоб для дітей ця подія стала справжнім святом.

Президент обласної федерації шахів Євген Йосипович Уріх сказав: «У наш вік тотальної комп’ютеризації дуже важливий розвиток практичних розумових здібностей у дітей. У зв’язку з цим шахи, як не можна більше сприяють цьому. Адже шахи виробляють гнучкість розуму, творчу пам’ять, витримку, самодисципліну і розум. з поразками, життєву стійкість Ці якості допоможуть юним шахістам добиватися творчих і спортивних успіхів не лише за шахівницею, а й у гармонійному розвитку особистості, в подальшому вже дорослому житті. Зупинятися на досягнутих успіхах, йти до нових висот спортивної майстерності, хочеться висловити велику подяку міжнародному благодійному фонду «Солідарність» та особливо Президенту фонду Петровському Олександру Володимировичу, Голові правління благодійного Фонду «Солідарність» Богдану Святославовичу Гулямову від ст. цієї шахової громадськості Дніпропетровської області. Організатори фестивалю дуже добре та продумано провели підготовку до проведення Першого обласного фестивалю «Прохідна пішака». Це і харчування та розміщення іногородніх, велика кількість різноманітних призів учасникам за спортивні та творчі успіхи, медичне обслуговування, автомобільний транспорт для перевезення дітей до місць харчування та проживання, охорону. Змагання організовані на високому рівні. Ми дуже вдячні віце-президенту фонду «Солідарність» Я.Ю. Іванілової за чітку організацію цього заходу. Сподіваємося, що цей фестиваль стане щорічним та традиційним.»

uk