buttons

«Дивовижний гість»

«Дивовижний гість»

22.12.2021
Таку новорічну лялькову виставу показали дітлахам, які перебувають у соціальному центрі “Добре вдома” в Дніпрі. Організував свято Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” та його друзі — співробітники обласної дитячої бібліотеки. Добра казка, яка розповідає, як звірі зустрічають Новий рік, та показує, що навіть негативний герой може виправитися і стати гарним, заволоділа увагою малих з першої секунди. “Дивовижний гість” вчить дітей бути чемними та робити добрі справи. “Новий рік всі чекають. Але свято для чемних діточок. Хоча неслухняні також хочуть щось добре. І зараз ми побачимо, що буде відбуватись і як Новий рік все-таки прийде до нас», — зазначила Анастасія Світлична, завідувачка відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.
Аби діти не засумували, під час вистави їх залучали до активностей. Малі пограли у сніжки та навіть спробували себе у ролі акторів. Емоції переповнювали дітлахів, адже декотрі з них, через складні життєві обставини, ніколи не були в театрі та не бачили жодних вистав. Світлана Сербіна, віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність”, розповіла: «Діти, які виховуються у сім’ях СЖО, або які вже вилучені з цих сімей і незабаром поїдуть до дитячого будинку, знаходяться в стресовій ситуації. Це така травма, яку дитині треба якось пережити і сама вона не може впоратись. Тому дуже потрібно, щоб поряд були не тільки вихователі, не тільки мудрі педагоги, а ще й небайдужі люди, які здатні підтримати дітей та відволікти від складної ситуації. Може ця вистава комусь підніме настрій і може дитина якось змінить свою точку зору на життя, отримає якусь надію на краще майбутнє».
Наприкінці свята всі діти отримали солодощі від та подарунки. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” продовжує благодійну справу, аби кожному підопічному подарувати частинку добра напередодні Нового року.

uk