buttons

Квіти місту Дніпропетровську

Квіти місту Дніпропетровську

01.09.2021

Міжнародний благодійний Фонд «Солідарність» та фірма «Красула» з 25 травня 2010 року проводять акцію «Квіти Дніпропетровську» та дарують місту 4 000 кущів троянд. Наш фонд пішов на цей крок навмисно: все має бути красивим. Наше місто Дніпропетровськ гідне назви найкрасивіше місто України. Міжнародний благодійний Фонд «Солідарність» вирішив внести свій внесок у спільну справу. Квіти, так само, як люди, відчувають турботу і увагу, і вдячність за це вони дарують свою красу, гармонію та гарний настрій.

Насамперед троянди будуть висаджені у дитячих будинках, будинках дитини та інших дитячих закладах. Найменші мешканці міста Дніпропетровська та області зможуть, так само як і дорослі, рости поряд із прекрасним. 26 травня 2010 року перші кущі троянд були привезені до Дитячого будинку «Сім’я», що знаходиться у смт. Ювілейний. Діти з великою радістю сприйняли новину про те, що в їхньому дитячому будинку будуть посаджені троянди. Маленькі дніпропетровці з ентузіазмом допомагали дорослим розвантажувати з машин кущі троянд. Особливо відзначився маленький Сашко, який у свої 8 років нарівні з старшими дітьми розвантажував горщики з трояндами. Він також допомагав разом з іншими дітьми садити троянди. З фотографіями цієї події можна ознайомитись у нашій фотогалереї.

Директор дитячого будинку «Сім’я» Олена Вікторівна Гуріна висловила величезну подяку міжнародному благодійному фонду «Солідарність» та особисто президенту фонду «Солідарність» Петровському Олександру Володимировичу за той подарунок, який було зроблено вихованцям дитячого будинку. Вона сказала, що Міжнародний благодійний Фонд «Солідарність» постійно приділяє увагу дитячому будинку «Сім’я» та його вихованцям. Діти були дуже раді, що в них будуть посаджені красиві квіти троянди. Вони з самого початку: відпосадки й надалі доглядатимуть, поливатимуть квіти. Краса врятує світ! Фотогалерея акції «Квіти місту Дніпропетровська».

uk