buttons

 

Новини

Партнери

No logos found

Про фонд

Міжнародний благодійний фонд О.Петровського “Солідарність” був заснований в жовтні 2003 року під гаслом “Майбутнє залежить від нас з вами!”.

Засновником і президентом фонду став відомий меценат і бізнесмен Олександр Володимирович Петровський. Робота фонду «Солідарність» базується на «трьох китах» – волонтерська, меценатська та благодійна діяльність, заснована на законності, гуманності, публічності, добровільності та самоорганізації.

У центрі уваги роботи Фонду – турбота про інтереси тих, хто має потребу, в першу чергу, соціального захисту, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Це допомога малозабезпеченим, людям похилого віку, дітям з обмеженими можливостями, сиротам, вихованцям інтернатів і дитячих будинків.

Підтримка дітей – одне з найважливіших напрямків роботи Фонду, і це не просто забезпечення необхідним, але і організація оздоровлення, відпочинку і розвитку маленьких громадян. За роки плідної роботи Фондом «Солідарність» втілено в життя безліч проєктів і заходів. Дізнатися про них можна як на сторінках сайту, так і з будь-яких засобів масової інформації (друковані видання, радіо, телебачення, інтернет). Отримати додаткову інформацію про напрямки діяльності, цілі та завдання Міжнародного благодійного фонду О.Петровського «Солідарність» ви можете на нашому сайті.

Петровський Олександр
Володимирович

Президент фонду

Іванілова Яна
Юріївна

Віцепрезидентка фонду

Сербіна Світлана
Миколаївна

Віцепрезидентка фонду

Давітян Вемір
Суренович

Віцепрезидент фонду Запорізська філія