buttons

Днепрянин Олег Вередиба-бронзовий призер Чемпіонату Європи U18!

11.09.2021

Днепрянин Олег Вередиба-бронзовий призер Чемпіонату Європи U18 у Сараєво!

Це основний офіційний міжнародний старт сезону для молодих атлетів. У Чемпіонаті Європи з дзюдо U18 взяли участь 457 спортсменів з 42 країн нашого континенту. У складі збірної України єдину нагороду виграв дніпрянин Олег Вередиба. Він став бронзовим призером у ваговій категорії -55 кг.
На шляху до подіуму Олег провів 5 поєдинків. Спочатку він чисто виграв у італійця Джузеппе де Тулліо, але в другому раунді поступився оцінку «ваза-арі» австрійця Даніеля Лётгебу і продовжив рухатися до нагороди у втішному турнірі. Там наш дзюдоїст не залишив жодних шансів своїм суперникам, вигравши достроково у турка Берат Бахадир, румуна Андрія Мога і ізраїльтянина Матана Шані і піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Бронза Чемпіонату Європи серед кадетів стала для 17-річного Олега Вередиби логічним завершенням насиченого дня змагання року. Адже в 2018-му цей дзюдоїст став рекордсменом збірної України по завойованим на міжнародних стартах медалей. В активі Вередиби тепер уже 8 нагород: 5 з Кубків Європи, 2 з Кубка Африки і одна з Чемпіонату Європи. Вітаємо з цим успіхом Олега і його тренерів Юрія Пирога та Миколи Катриченко!