buttons

У Дніпрі відзначили і підтримали кращих спортсменів СК «Дзюдо-80»

У Дніпрі відзначили і підтримали кращих спортсменів СК «Дзюдо-80»

11.09.2021

На черговому тренуванні дніпровського СК «Дзюдо-80» відзначили кращих спортсменів – дзюдоїстів одного з провідних клубів Дніпропетровської області та України. Відбувся цей захід в рамках зустрічі почесного президента СК «Дзюдо-80» та президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, з представниками тренерського штабу та дзюдоїстами, котрі вийшли чи виходять на професійний рівень тренувань та змагань. Олександр Петровський подякував спортсменам за плідну працю та успіх у змаганнях і відзначив, що успіхи на Всеукраїнських та Міжнародних стартах впливають на розвиток спорту в Дніпрі у позитивному аспекті та піднімають рівень іміджа нашого рідного міста Дніпро в цілому. Почесний президент СК «Дзюдо-80» також зазначиів, що на успіхи наших майстрів дивиться і майбутнє покоління, зовсім юні спортсмени, для котрих треба показувати гарний приклад. Безумовно велика заслуга і тренерського штабу клубу, який очолює заслужений тренер України Анатолій Пирог та президента клубу Лева Луценка.
Олександр Володимирович Петровський нагородив та фінансово підтримав тих спортсменів, котрі вдало виступили в офіційних змаганнях.

Чемпіонат України серед Кадетів до 17 років в Ужгороді. Маргарита Бєлкова – 1 місце, Ярина Федорченко – 1 місце, Євгенія Шевченко – 2 місце, Ілля Клименко – 2 місце, Басанець Ігор – 2 місце.

Чемпіонат України серед дорослих в місті Суми. Олена Нищета – 1 місце, Олександра Палагічева – 2 місце, Руфат Магомедов – 3 місце.

Чемпіонат світу з самбо серед молоді. Катерина Саблева – 2 місце, Марія Меркулова – 2 місце, Єлізавета Горб – 2 місце.

Особливо Олександр Володимирович Петровський відзначив успіх на III Літніх Юнацьких Олімпійських Іграх у місті Буенос-Айрес (Аргентина), лідера клубу Олега Вередиби, котрий виборов 3 місце і завоював бронзову нагороду першим серед представників Української збірної команди.

en_US