buttons

Регіональний фестиваль “Мама+Я”

Регіональний фестиваль “Мама+Я”

01.09.2021

Щорічно у Дніпропетровську відбувається велике свято для дітей «Мама+Я», які з різних причин залишилися без батьківського кохання.

Вже не перший рік Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» бере активну участь в організації та проведенні цього світлого свята.

10 вересня 2012р. понад 4 тис. дітей Дніпропетровської області взяли участь у VI регіональному благодійному фестивалі «Мама + Я», в якому взяли участь діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках, інтернатах, а також діти із прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та діти, які перебувають під опікою.

Протягом дня для дітей відбувалися святкові концерти за участю місцевих творчих колективів, анімація, ігри, конкурси, вікторини та розіграші. Відбувся творчий конкурс, у якому діти продемонстрували свої танцювальні, вокальні та акторські здібності.

У рамках свята для дітей було організовано і спортивні змагання з футболу, баскетболу, тенісу, пінг-понгу, шахів. Для юних спортсменів області особливо хвилюючою подією стала зустріч із визначними спортсменами регіону та країни: українським футболістом, колишнім захисником ФК «Дніпро» та національною збірною України Андрієм Русолом, футболістом, захисником дніпропетровського ФК «Дніпро» Віталієм Денисовим та іншими видатними спортсменами. «На сьогоднішній день регіональний фестиваль «Мама+Я» є наймасштабнішим благодійним проектом Дніпропетровської області, адже його учасниками є понад 4 тисячі дітей-сиріт. Він є частиною масштабної роботи з підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що ведеться на Дніпропетровщині під керівництвом Олександра Вілкула.

Свято відбулося. Діти щасливі, задоволені та дорослі. Але найголовніше — щороку фестиваль допомагає малим знайти справжню родину. Люди, задіяні у підготовці, настільки переймаються долями дітей, що потім беруть їх у сім’ї. Тим, кому пощастило менше, не втрачають надії.

en_US