buttons

Олег Вередиба з Дніпра виграв для України та рідного міста першу медаль на ІІІ юнацьких Олімпійських іграх-2018.

Олег Вередиба з Дніпра виграв для України та рідного міста першу медаль на ІІІ юнацьких Олімпійських іграх-2018.

11.09.2021

В перший же змагальний день ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 в аргентинському Буенос-Айресі українські юні олімпійці здобули першу нагороду.Український дзюдоїст, представник Дніпровського Спортивного Клубу «Дзюдо-80», Олег Вередиба, у ваговій категорії до 55 кг виборов бронзову нагороду. У втішному фіналі за третє місце 17-річний спортсмен із Дніпра переміг француза Романа Валадьє-Пікара.
Одразу після здобуття бронзової нагороди на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 Олег Вередиба прокоментував подію доя ЗМІ: «Емоції переповнюють! Чесно кажучи, ще не можу повірити, що виграв Олімпійську медаль. Хочу щиро подякувати всім, хто підтримував мене сьогодні в цьому залі! Коли чуєш вигуки «Україно! Україно!», то в тебе з’являються нові сили й неймовірне бажання йти вперед і лише перемагати. Дуже дякую нашій команді! Обов’язково буду підтримувати друзів з інших видів спорту під час їхніх виступів в Буенос-Айресі».
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» щиро вітає нашого земляка з олімпійською медаллю і пишається успіхом представника Дніпра.

en_US