buttons

Дніпровський Спортивний клуб «Дзюдо-80» зустрів Президента НОК України Сергія Бубку на черговому тренуванні.

Дніпровський Спортивний клуб «Дзюдо-80» зустрів Президента НОК України Сергія Бубку на черговому тренуванні.

11.09.2021

В рамках програми Асамблеї НОК України, яка проводиться в Дніпрі, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка завітав до спортивного клубу «Дзюдо-80». Ініціатором візиту став почесний президент клубу та президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Візит поважних гостей став несподіванкою для тренерів та спортсменів. Вони не очікували побачити на своєму тренуванні легенду світового спорту.

Сергій Назарович своїми очами побачив, в яких умовах працюють спортсмени і тренери. В одному залі працюють одночасно більше 40 дзюдоїстів. А тренери на чолі з заслуженим тренером України Анатолієм Пирогом та президентом клубу Левом Луценком, незважаючі на тимчасові перешкоди виховують чемпіонів. Але скоро у спортсменів та тренерів з‘явиться новий спортивний об‘єкт. Завдяки ініціативі та допомозі почесного президента клубу та президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, поруч будується нова Академія Спортивної Боротьби.

А в цей день юні та більш досвідчені спортсмени та тренери змогли поспілкуватись з Сергієм Бубкою, задати йому свої запитання, взяти автограф та зробити фото на згадку.

en_US