buttons

Дніпровська команда «Легіон» переможець Всеукраїнського турніру «FUTSAL OPEN CUP «OLIMPIA+»

Дніпровська команда «Легіон» переможець Всеукраїнського турніру «FUTSAL OPEN CUP «OLIMPIA+»

11.09.2021

З 01 по 03 березня 2019 року у Дніпрі, в спорткомплексі OLIMPIA+ відбувся Всеукраїнський турнір «FUTSAL OPEN CUP «OLIMPIA+» за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова при сприянні Федерації футболу України та КЗ «ДОЦФЗН «Спорт для всіх».
Підтримав турнір і Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».
Організатори запросили для участі в турнірі «FUTSAL OPEN CUP «OLIMPIA+» кращі футзальні колективи України, які можуть надати новий поштовх футзалу в Дніпропетровській області:
– ФК «Продексім»-2 м. Херсон;
-ФК «Авангард» м. Краматорськ;
-ФК «АРПІ-2» ЗДМУ м. Запоріжжя;
-ФК «Фаворит» м. Кривий Ріг;
-ФК «Легіон» м. Дніпро;
-ФК «ДДХ» м. Дніпро.
Змагання тривали два дні. У підсумку, у фінальному поєдинку дніпровський «Легіон» зміг переграти Краматорський «Авангард» із рахунком 4-2 і завоював почесний кубок.
Срібні призери гості із Краматорська, бронзові нагороди у ще одного дніпровського клубу «ДДХ».
Нагороджували призерів і переможців почесні гості турніру – президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, заступник голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Батура, головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко, начальник управління спорту та фізичної культури ОДА Олександр Пшеничников та організатор змагань, директор КЗ «ДОЦФЗН «Спорт для всіх» Сергій Тімарєв.
Приємно, що серед вболювальників були і участникі АТО, які прийшли на футзал. З ними поспілкувались, вручили подарунки і зробили невеличку екскурсію по спортивному комплексу.

en_US