Дніпровський театр Шевченка привітав військових на Донбасі

28825 ПЕРЕГЛЯДІВ

12 жовтня в актовій залі Будинку культури м. Вугледар (Донецька область) проведели святковий захід до Дня захисника України. Серед присутніх — військовослужбовці Збройних Сил, Національної Гвардії, представники місцевих органів влади і навчальних закладів, школярі та родини військових. Захід розпочали зі спільного виконання Гімну України. Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, що загинули в боях на східному фронті протягом 2014-2019 років. Командувач оперативно-тактичного угруповання "Схід" привітав військовослужбовців з професійним святом, подякував за оборону рідної країни і вручив "Подяки" кращим бійцям та учням школи. Також захисників України привітали представники місцевої влади та Служби економічної безпеки України.

З концертною програмою "З Україною в серці" виступив колектив Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Протягом двох годин артисти театру надихали глядачів українськими народними піснями й танцями, уривками з вистав "Майська ніч" та "Вечори на хуторі поблизу Диканьки", прозвучало попурі з зарубіжних хітів. Завершився концерт виконанням патріотичних віршів, пісень та козацьким танком із шаблями. Весь зал разом із артистами виконав Гімн України.

За вагомий колективний внесок в захист територіальної цілісності та незалежності України, підтримку морального духу військовослужбовців та бійців добровольчих батальйонів в зоні проведення АТО і Операцій об'єднаних сил протягом 2014-2019 р.р., високий професіоналізм при виконанні посадових обов'язків, волонтерську допомогу воїнам на східному фронті, патріотичне виховання дітей, формування національно-культурної ідентичності Служба економічної безпеки України нагородила Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка орденом "За розбудову України". Начальник Управління СЕБ України у Дніпропетровській області генерал-полковник Мельниченко В.І. вручив нагороду директору театру — Заслуженій артистці України Оксані Іванівні Петровській.

Віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" Яна Юріївна Іванілова передала 50 подарунків для учнів школи. Колектив театру та волонтер Ярослав Кочін передали для військовослужбовців на передовій продукти харчування, кондитерські вироби та предмети гігієни.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020