2 червня 2017 р. у місті Дніпро відбулось урочисте богослужіння з нагоди закінчення навчального року у Дніпровській духовній семінарії та першого випуску.

bohoslyzinnia-1

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» з гордістю і радістю пишається цією подією. Фонд завжди допомагає і підтримує УПЦ і зокрема її Дніпровську єпархію і радіє тому що відбувся перший випуск академії, яку всіляко і в повній мірі завжди підтримує.

bohoslyzinnia-2

Очолив молитву голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

bohoslyzinnia-3

На святі і історичній події був присутній і президент МБФ Солідарність Олександр Петровский, який завжди підтримує Українську церкву, духовність, справедливість та патріотизм Дніпра і країни в цілому.

bohoslyzinnia-4

Після молитви, у Свято-Петро-Павлівському семінарському храмі відбувся урочистий Акт з нагоди першого випускного.Розпочав урочисту подію ректор навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.З вітальним словом до присутніх звернувся голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, після якого і вручили дипломи випускникам.

bohoslyzinnia-5

bohoslyzinnia-6

bohoslyzinnia-7


Дипломи та вітання вручав і меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом зі своєю мамою Оксаною Іванівною Петровською — директором та художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка.

bohoslyzinnia-8

Взагалі, як візначили присутні –це важлива подія для української церкви саме у центрально-західному регіоні нашої країни і саме тут випуск духовних особ відбувся вперше. Після молитви соборне духовенство звершило Подячний молебень та виголосили многоліття духовному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.А закінчилася урочиста подія святковим концертом народної та духовної музики та спільною світлиною.