Международный Фестиваль "Днепр-река Дружбы-2017" (МБФ Солидарность,Днепр)

У Дніпрі в академічному театрі опери та балету пройшла дніпровська частина міжнародного фестивалю екології та культури «Дніпро-ріка дружби»-2017. Взагалі форум проводиться протягом усього року і збирає учасників не тільки з України .Проводяться семінари ,мійтр класи для дітей ,конкурси малюнків на афалті та літературні і екологічні майстр класи. Цьогоріч екологічну частину провели В кобеляках ,що на Дніпропетровщині,а концертні складові у Дніпрі та Новій Каховці.Як завжди добру справу для дітей підтримали керівники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського Солідарність.

Вперше фестиваль пройшов в 1986 році в Дніпровському Льодовому палаці спорту. Але традиції фестивалю зберігаються і через десятиліття. Сьогодні в фестивалі взяли участь 23 дитячих творчих колективів з Дніпра,Мелітополя та Запоріжжя а це майже 800 юних виконавців і їх керівників
У театральному фойє своє мистецтво показали дитячі колективи: «Веселка», «Тріумф», «Калинка», «Весняночка», «Альянс», «Дніпряночка», «Колесо», «Забавки». Не забули організатори свята і про батьків, для яких придумали цікаві конкурси. Як вважає президент Міжнародного центру «Муза і діти» Тая Зоріна.яка і відкрила і вела фестиваль ,цей захід гарна нагода дати проблемним дітям можливість відчути нові емоції
МБФ Солідарність організував свято для дітей з проблемних сімей,сімей переселенців та дітей з соціальними проблемами.Вони змогли бути присутніми на святі добра та казки.
У підсумку завершився фестиваль справжньою казкою «Подарунки Андерсену на честь відомого дитячого письменника,а переповнений зал дітей та їх батьків отримали порцію тепла ,добра та гарних емоцій.
Завершиться міжнародний фестиваль 1 червня у Новій Каховці де пройде остання концертна программа .
Автор: МБФС