Зустріч дітей в материнському храмі Дніпра.(Відео)

Зустріч дітей  в  материнському храмі Дніпра.(Відео)
223057 ПЕРЕГЛЯДІВ

В обласному центрі Дніпропетровщини, на теріторіі храмового комплексу на честь «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської Єпархії УПЦ КП відбулася добра зустріч дітей з інвалідністю Дніпровського дитячого будинку- інтернату та сімей представників Новокодацького району обласного центру. 

Зустріч відбулася за підтримки мецената Єпархії, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність», Олександра Володимировича Петровського.
Ця подія для дітей та їх батьків розпочалася молитвою, під час якої молилися за здоров‘я дітей, за мир в Україні. Наприкінці молитви гості отримали благословення священнослужителів через окроплення святою водою та помазання святим єлеєм. Після богослужіння відбулась святкова трапеза, під час якої діти мали можливість поспілкуватися між собою, отримати поради від священика.

Після чаювання, запрошені майстри центру народної творчості «Петриківський Дивоцвіт» провели майстер-клас з петриківського розпису. Тепла зустріч супроводжувалася гарним настроєм, усмішками, і творчими талантами. 

Настоятель храмового комлексу на честь «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської Єпархії УПЦ КП протоієрей Віталій Лопушанський подякував всім, хто долучився до цієї доброї справи і закликав всіх християн творити добро! Підтримуючи і допомагаючи таким дітям, ми звершуємо служіння Богу! Нехай Господь воздає Вам сторицею за всі добрі справи! - сказав у своїй промові настоятель.
А для дітей ця зустріч стала гарною нагодою поспілкуватися, познайомитися, пізнати для себе щось нове. Для них кожна зустріч свято і важливо просто не забувати про цих маленьких громадян нашої країни.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео