​У Дніпрі з’явився новий духовний центр Української Православної Церкви Київського Патріархату. (Відео)

​У Дніпрі з’явився новий духовний центр Української Православної Церкви Київського Патріархату. (Відео)
56438 ПЕРЕГЛЯДІВ

30 серпня 2018 року на лівому березі м. Дніпро відкрили та освятили оновлений храм Дніпровської Єпархії УПЦ КП. Раніше, на теріторії ЦРБ (Центральної районної лікарні Дніпровського району), неподалік від великих житлових масивів Клочко та Лівобережний, існувало приміщення книжкового складу-архіву (без книжок). Потім зусиллями священників та парафіян з’явилася невеличка капличка.

Відтепер капличку капітально відремонтували і зробили все можливе,щоб на теріторії лікарні з’явився невеличкий храм Святого Преподобного Агапіта Лікаря Печерського Української Православної Церкви Київського Патріархату. Саме в цей день сюди завітали представники Дніпропетровської 

Єпархіїї на чолі з Єпископом Дніпровським та Криворізьким Владикою Симеоном, атакож парафіяни, мешканці Дніпра та представники громадськості.

Разом освятили оновлене духовне місце і тепер невеличкий храм Святого Преподобного Агапіта Лікаря Печерського заживе повноцінним духовним життям, а для багатьох мешканців цього району та для хворих і їх близьких буде можливість прилучитися до молитв та Таїнств.
Настоятель храму Святого Преподобного Агапіта Лікаря Печерського – отець Віталій Логвін подякував усім, хто долучився до доброї справи та допоміг в оновленні духовного осередка Дніпра. Один з будівничих, Олег Вікторович Полтінін отриммав з рук Єпископа Дніпровського та Криворізького Владики Симеона Благословену Грамоту Дніпровської Єпархії УПЦ КП.

Керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Преосвященнійший Владика Симеон зазначив, що ця подія дуже важлива, особливо для тих хто лікується саме в цьому закладі ЦРБ (Центральна районна лікарня Дніпровського району), кожна людина має право на надію, на духовну підтримку та на можливість долучитися до молитви.

Пресс центр Дніпропетровської Єпархії УПЦ КП

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео