Цікава екскурсія до храму Покрови Пресвятої Богородиці у полку Дніпро-1.

Цікава екскурсія до храму Покрови Пресвятої Богородиці у полку Дніпро-1.
28438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цікава екскурсія до храму Покрови Пресвятої Богородиці у полку Дніпро-1.

У Дніпрі є така громадська організація, котра об‘єднує родини дітей з інвалідністю. Її назва « Серця неспокійні». І назва виправдовує її діяльність. Активні мами завжди намагається зробити для своїх рідних щось цікаве - поїхати на якусь екскурсію і взагалі дізнатися щось нове. І для дітей, особливо з вадами здоров’я різного характеру та діагнозу це вкрай важливо. Ось і в цей раз самі матері виступили з ініціативою потрапити на екскурсію у полк Дніпро 1, де розташований храм Української православної церкви Київського Патріархату Покрови Пресвятої Богородиці. Настоятель цього храму, військовий капелан Дмитро Поворотний, з благословіння Керуючого Дніпровською Єпархією Владики Симеона, з радістю організував цю екскурсію для дітей та їх мам. Спочатку у храмі Покрови Пресвятої Богородиці провели молебень до св. великомученика і цілителя Пантелеймона, свято яке відзначали саме в цей день. 

А потім всі разом поспілкувалися і вшанували пам’ять загиблих героїв полку Дніпро 1 та поклали квіти. Шалену радість для дітей викликала пропозиція настоятеля спробувати себе у ролі дзвонаря. Кожен з дітей зміг подзвонити у колокол і ця маленька радісна подія безумовно запам’ятається їм надовго. Зробили подарунок і діти. Для храму зробили картини власного виготовлення. 

Після спільної світлини волонтер полку Дніпро 1 Павло Закипний провів для делегації організації «Серця неспокійні» екскурсію по території. Подивилися на зброю, ретельно розібрали захисну амуніцію. Також оглянули як працюють квадрокоптери та розвідувальні летальні апарати і подивилась на бронетехніку та воєнні автомобілі полку Дніпро 1. Цікаво було дітям та їх матерям побачити в яких умовах живуть представники особистого складу формування. На останок представники делегації залюбки порозважалися на футбольному полі, яке є гордістю полку Дніпро 1.

Представник Дніпровської Єпархіі Української православної церкви Київського Патріархату військовий капелан Дмитро Поворотний зазначив, що Дніпровська єпархія завжди буде намагатися піклуватися про таких дітей і приділяти їм якомога більше уваги.

Прес-центр Дніпровської Єпархії УПЦ КП.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео