У ДНІПРІ ВІДБУЛОСЯ ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО.

У ДНІПРІ ВІДБУЛОСЯ ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО.
29372 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 - ГО СЕРПНЯ 2018 РОКУ У ДНІПРІ ВІДБУЛОСЯ ОСВЯЧЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ХРАМУ НОВОГО ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ УПЦ КП НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО.

Зовсім скоро у Дніпрі з’явиться новий храмовий комплекс Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він буде розташований на Набережній Перемоги неподалік від житлових массивів Перемога–3 та Перемога-4.

Будівництво нового храмового комплекса ведеться за особисті кошти бізнесменів - родини Бовіних, при підтримці мецената УПЦ КП, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського. 

Саме тут і відбулося освячення тимчасового храму нового храмового комплексу УПЦ КП на честь Святого Апостола Андрія Первозваного. Освячення очолив Керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон. Разом з ним у святому дійстві взяли участь і інші представники Дніпровської Єпархії.

В цей день тут зібралися багато парафіян та жителів Дніпра, патріотів країни, воїнів та ветеранів АТО, волонтерів, бізнесменів та представників громадськості. Серед почесних гостей на заході були присутні меценат Єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський з друзями, Єпископ Луганський та Старобільський Афанасій, представники бізнесу і меценати брати Бовіни, настоятель Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазасп, голова Соборного району міста Дніпро Артем Тімарєв та Андрій Кульбач - Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та багато інших. 

Взагалі тут планується створити культурно-духовний центр цього району. Щоб тут було зручно парафіянам будь якого віку і змогли проводити час батьки з дітьми та цілими родинами. Зручне місце розташування храму вже сподобалося багатьом парафіянам, котрі раніше не мали можливості мати духовний центр саме в цьому районі обласного мегаполісу. 

Настоятель нового храму на честь Святого Апостола Андрія Первозваного протоієрей Михаїл Стіньо говорить, що тут вже можна буде проводити богослужіння. За його словами планують побудувати новий храм УПЦ КП, десь за 2 -3 роки.

Завершилося свято невеличким концертом Вокального ансамблю "Чарівні мавки" МКЗК ДДМШ 18 (кер. Галина Линник).

Прес-центр Дніпровської Єпархії УПЦ КП.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео