У Дніпрі пройшла конференція Стратегія відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».

У Дніпрі пройшла конференція Стратегія відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».
166893 ПЕРЕГЛЯДІВ

Захід пройшов за ініціативи Міністерства Внутрішніх справ України на базі Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ.

У роботі круглого столу взяли участь і представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП - Єпископ Дніпровський та Криворізький Владика Симеон,секретар Єпархії, протоієрей Віталій Лопушанський та військовий капелан Дмитро Поворотний.

Головна теза стратегії – це дипломатичний вихід із кризи на Донбасі та покрокове звільнення території України, використання миротворчої місії, відновлення державних інститутів, соціально-економічної інфраструктури регіону. "Стратегія малих кроків" - це перша національна стратегія, яка робить Україну суб'єктом усіх процесів по деокупації. Пропонується механізм "маленьких кроків", коли Україна першочергово продемонструє якість життя та повагу до людини на вже звільнених територіях.
У конференції взяли участь представники Міністерства Внутрішніх Справ України, Національної Поліції України,Центрального територіального управління Національної гвардії України і головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області. Також у роботі круглого столу Стратегія відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків» взяли участь офіційні особи Прокуратури,Управління Служби Безпеки України в Дніпропетровській області, представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної та міської ради.

У вступних промовах до присутніх звернулись радник Міністра Внутрішніх Справ України Іван Варченко, ректор Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ Андрій Фоменко, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко та Керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон. Єпископ Дніпровський та Криворізький привітав усіх присутніх на форумі і відзначив важливість ролі церкви у відновленні цілісності України і деокупації Донбасу, особливо ролі військових капеланів УПЦ КП. Владика Симеон зазначив,що подібні кроки треба робити разом із думкою супільства та громадськості.

Також у роботі круглого столу конференції взяли участь представники обласного управління юстиції, обласного військового комісаріату, Оперативного Командування «Схід», 26 - ї окремої бригади, полку Дніпро-1, ветерани і учасники АТО, громадські організації Штаб Національного захисту Дніпропетровської області, Донецька громадська організація «ДТО Гооизонт», правозахисна група «Січ», ГО «Набат Криворіжжя, ВГО «Союз Народна пам’ять», ГО «ТАПС-Україна». Заклади Дніпра та області були представлені Національною Металургійною Академією, Дніпропетровським Національним технічним Університетом залізничного транспорту, Дніпровським національним Університетом імені Олеся Гончара та Обласною клінічною лікарнею ім.Мечникова.

У ході конференції обговорили проект резолюції Стратегії відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків» - основні з котрих такі.
Відведення військ. Миротворча місія. Місцеві вибори.Державні інститути.Реінтеграція. Гуманітарне розмінування. Усунення екологічних ризиків. Відновлення паспортів. Відновлення інфраструктури. Повернення переселенців. Участь у Державних виборах.
Зі сторони Дніпровської Єпархії УПЦ КП також виступив з промовою і військовий капелан Дмитро Поворотний.
Взагалі обговорення Стратегії відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків» проходить по всій Україні у багатьох вищих навчальних закладів.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео