Родини загиблих воінів – героів України відвідали Дніпровську Єпархію УПЦ КП

Родини загиблих воінів – героів України відвідали Дніпровську Єпархію УПЦ  КП
139014 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі, батьки та матері загиблих у ході війни на Сході Укріаїни воїнів героів, завітали до Дніпровської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Приїхали представники громадської організації «Родинне коло» зі всієї області. З Дніпра, Петропавловки,Лозової,Магдалинівки,Павлограду та Петрікивки. Зустрічали гостей меценат та президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом із дружиною Анжелікою Валеріївною і Єпископ Дніпровський та Криворізький Владика Симеон. Усі разом відвідали центральний єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість». Взяли участь у спільній молитві та поставили свічки за упокой загиблих хлопців. Потім гостей запросили у приміщення Дніпровського Єпархіального Управління, де усі разом поспілкувались у дружній та душевній обстановці, попили чай з солодощами та обговорили багато різних питань.

Це і психологічна допомога родинам загиблим і діючим воїнів, і питання об’єднання таких родин на всеукраїнському рівні. Говорили і про проблеми волонтерства та духовності. Велику увагу представники громадської організації «Родинне коло» хочуть звернути на статус родин загиблих.Зараз він є, як мати чи батько учасника бойових дій, і є пропозиція змінити його на статус батьків захисників України. Але це потрібно вирішувати на рівні Парламенту. Також у таких сімей є ще одна проблема. Зараз кожна мати або батько загиблого воїна отримують мінімальну пенсію і це, вважають представники організації, неправильно.Зустріч тривала не одну годину і обговорювали ще багато питань та проблем.

Меценат Єпархії та президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський і Єпископ Дніпровський та Криворізький Владика Симеон запевнили матерів та батьків загиблих воїнів , що будуть сприяти у вирішенні усіх питань та будуть завжди допомогати родинам наших героів, які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео