Святковий концерт у Дніпропетровському дитячому будинку інтернаті до Міжнародного Дня захисту дітей

Святковий концерт у Дніпропетровському дитячому будинку інтернаті до  Міжнародного Дня  захисту дітей
194798 ПЕРЕГЛЯДІВ

1 – го червня, у день, коли відзначають Міжнародний День захисту дітей, Комунальний заклад «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР запросив до себе в гості своїх друзів,партнерів, представників благодійних, громадських організацій, представників влади, духовенства та багато інших людей, котрі люблять дітей та допомогають їм.

Захід, присвячений Дню захисту дітей назвали «Свято дитинства – свято добра» і зробили виставу своїми власними силами, силами вихованців цього закладу. Переповнений, реконструйований актовий зал з радістю вітав красиво одягнутих, а головне, щасливих дітей – учасників концерту. Адже саме в цей день до них завітали справжні друзі. Серед них почесні гості, меценати – президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, засновник концерна «Алан» В’ячеслав Львович Капустін. Саме вони постійно допомагають Будинку-Інтернату і зараз, до Міжнародного Дня захисту дітей здійснили капітальний ремонт актового залу, де постійно проходять заходи для дітей. 

Також на святі були присутні директор департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Вікторівна Кришень, начальник управління персоналу, діловодства та контролю департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Іванівна Чоботар, начальник відділу стаціонарних установ управління фінансового забезпечення та виконання соціальних програм департаменту Олена Валентинівна Михайленко, депутат Дніпровської міської ради Рублевський Вадим Григорович, перший заступник начальника головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Логвіненко Ігор Вікторович, віце президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова та
Настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятоі Богородиці» Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Віталій Лопушанський.
Саме отець Віталій здійснив молитву для усіх присутніх, благословив дітей та дорослих і побажав їм божого благословення. А також разом із Олександром Володимировичем Петровським подарував для центрального актового залу Будинку ікону Божої Матері “Несподівана Радість».

«Дніпровський дитячий будинок-інтернат» є соціально медичним закладом для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного розвитку і ураженням центральної нервової системи, які потребують стороннього і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розрахований на відділення 1 профілю — для дітей з фізичними вадами і нормальним інтелектом дошкільного та шкільного віку, для яких самостійне пересування значно ускладнене або неможливе.
Але саме вони, вихованці закладу, своїми силами здійснили блискавичний концерт, хоча це було непросто.

Меценатів також віддячили, вручили грамоти від
департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.
Після завершення концерту поспілкувались, оглянули художні роботи та малюнки вихованців закладу, привітали дітей, адже від меценатів і Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського привезли їм морозиво, полуницю, мед з пасіки, черешню та різноманітні смаколики, фрукти і багато подарунків.

Головне, що в цей день ці діти відчули себе максимально потрібними, затребуваними і щасливими. А наш борг зробити так, щоб таких днів для цих дітей було якомога більше.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео