У Дніпрі провели «Весняний Еко-Пікник»

У  Дніпрі  провели «Весняний Еко-Пікник»
139193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Культурно-просвітницький центр і недільна школа Дніпровської Єпархії УПЦ КП, при підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» провели екологічну акцію. «Весняний Еко-Пікник». Провели ії під гаслом «Відпочиваємо відповідально». В цей день на набережній Дніпра зібралися діти недільної школи, дітки з інвалідністю, батьки, вчителі, ветерани АТО, волонтери, патріоти нашої країни та небайдужі дніпряни, котрі хочуть звернути увагу та велику кількість сміття прямо у центрі міста.

Ініціатор заходу директор недільної школи Дніпровської Єпархії УПЦ КП Наталя Гейман впевнена, що подібні акції розвивають у наших дітей культуру життя у чистому місті, у чистій країні.
Усі разом провели своєрідну інспекцію прибережної смуги головної водної артерії країни і здійснили прибирання території вздовж воднолижного стадіону і місця відпочинку жителів обласного центру.

Завітав на добру справу і керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон, разом із в.о. ректора Дніпровської Духовної Семінарії протоієреєм Сергієм Нарольським. Єпископ Дніпровський та Криворізький Владика Симеон взяв участь у еко-пікнику, благословив добру справу і зазначив на важливості берегти природу для нашого спільного майбутнього.

«Не будьте байдужими! Прибирайте за собою сміття!» - наголосив він.
Потім усі разом робили шашлик на свіжому повітрі та відпочивали. Поспілкувались, пограли у рухливі ігри з м’ячем та отримали насолоду і від спілкування на природі, і від своєї доброї та корисної справи.

Діти та їх батьки, разом їз Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» і Дніпровською Єпархієїю звертають увагу дніпрян на сміття, яке несвідомі мешканці міста залишають у зонах відпочинку. Пам’ятайте, що навколишнє середовище потрібно берегти та бути відповідальними!
Відпочиваємо відповідально!

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео