Керуючий Дніпропетровською єпархією, Владика Симеон відзначив свій День народження

Керуючий  Дніпропетровською єпархією, Владика Симеон відзначив  свій День народження
83806 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 травня керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон відзначив свій День народження. З нагоди події Архіпастир очолив Божественну Літургію у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість». Допомогали йому Єпископ Луганський і Старобільський Афанасій та Митрофан - єпископ Харківський та Богодухівський.

Після богослужіння, єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон, приймав вітання від своїх друзів та парафіян. Привітати в цей день керуючого Дніпровською Єпархією прийшли представники влади, різноманітних служб міста Дніпро та області, громадських організацій, ветерани та воїни АТО, військовослужбовці та представники оперативного командування «Схід» та інші. До них приєдналися депутати різного рівня, представники благодійних та волонтерських організацій та багато інших громадян та патріотів Дніпра, робітников культури та мистецтва. Привітали Владику Симеона і діти недільної школи «Українського Подвір’я», які вручили Архіпастиру квіти та подарунки, вироблені своїми руками. Захід зібрав багатьох представників духовенства УПЦ КП зі всієї Дніпропетровської області та представників церкви з інших регіонів країни. 

Завершилася урочиста молитва та вітання дружнім спілкуанням та фото на згадку. А для дітей зробили приємний сюрприз. Владика Симеон особисто презентував юним мешканцям Дніпра морозиво з нагоди свята!
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз вітає з Днем Народження Владику Симеона і бажає йому усього найкращого !

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео