Чергова допомога в зону АТО

Чергова допомога в зону АТО
111066 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 квітня з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона волонтерська група центру «Надія» у складі настоятеля храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрея Юрія Помазана та волонтерів Сергія та Світлани Акименко, відвідали місто Попасну, селище Новозванівку Луганської області.

Спочатку завітали до нашого волонтера у м. Попасній Ірини Крамаренко та передали продукти харчування, одяг, засоби гігієни, зібрані парафіянами храму Ікони Божої Матері Печерської для місцевих жителів. Але найголовніше — це духова піч для Троїцької школи, яка зараз вкрай необхідна у закладі. Ми звернулися до народного депутата України та нашого мецената Сергія Рибалки, і він сприяв у придбанні кухонного обладнання, яке вже наступного тижня запрацює у школі.

Відвідали також воїнів Цивільно-військового співробітництва “Cimic Popasna”. Центр «Надія» постійно співпрацює із цим підрозділом, що постійно на волонтерських засадах допомагає військовим, які дислокуються у Попаснянському районі, а також мирним жителям, що потребують допомоги. Вони вже стали для нас гарними друзями, передали експонати для шкільних музеїв Синельниківщини.

Завітали також до наших бійців на передову,там пройшла ротація, і ось нові знайомства. Поспілкувалися з бійцями, дізналися про їх проблеми. Передали гігієнічні засоби для медиків підрозділу і снекову продукцію бійцям від компанії «СНЕК-експорт».
Повертаючись додому, завітали до Параскіївської школи-інтернату, залишили одяг для дітей,миючі засоби та продукти і на згадку отримали в подарунок ляльки-мотанки, зроблені руками малечі.

Висловлюємо слова щирої вдячності народному депутату України Сергію Рибалці, компанії “СНЕК-експорт”, усім небайдужим синельниківцям за підтримку. Особлива подяка родині Акименків за надану допомогу та особисту участь.

Нехай Господь вселяє надію у наші серця, сповнює їх вірою і щирим бажанням жертовності та милосердя до ближнього! З нами Бог!

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео