​Кубки футбольної Ліги Чемпіонів завітали до Дніпровської Єпархіїї УПЦ КП

​Кубки футбольної Ліги Чемпіонів завітали до Дніпровської Єпархіїї УПЦ КП
111621 ПЕРЕГЛЯДІВ

Футбольні Кубки чоловічої та жіночої Ліги Чемпіонів, напередодні фінального матчу сезону ‎2017-2018,який відбудеться у Києві, подорожують нашою країною . 23 квітня почесні трофеї доставили в місто Дніпро в рамках туру містами України.

Зранку кубки гостювали на Дніпро-Арені, де з ними могли сфотографуватися вихованці дитячих юнацьких шкіл, які займаються футболом. А потім легендарні призи доставили у Дніпровську Єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Футбольні Кубки чоловічої та жіночої Ліги Чемпіонів були виставлені у центральному Єпархіальному Храмі «Несподівана Радість»

В рамках Цього заходу буда відслужена молитва за мир в Україні та за нашу рідну державу. Це і була основна мета дійства. А з кубками змогли ознайомитись та сфотографуватись представники не тільки Дніпровської Єпархіїї УПЦ КП, а й священослужителі Дніпропетровської області, вихованці Дніпровської духовної Семінарії, серед котрих є багато вболювальників футболу і прихильників здорового способу життя.

А також любителі футболу, волонтери,представники громади Дніпра та діти недільної школи культурно-просвітницького центру «Українське Подвір’я». Голова Федерації футболу України Андрій Павелко, який і став ініціатором перебування Кубків Ліги Чемпіонів в Дніпровській Єпархії УПЦ КП, теж відвідав храм «Несподівана Радість» і висловив свою радість з приводу перебування у рідному Дніпрі, привітав духовенство регіону і наголосив про те, що підтримав голосуванням у Верховній Раді звернення до Вселенського Собору, що до створення Української Помісної Автокефальної Церкви.

Представник Дніпровської Єпархії УПЦ КП протоієрей Віталій Лопушанський і меценат, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський зазначили важливість цього заходу у Дніпрі і зокрема в центральному єпархіальному храмі «Несподівана Радість», і важливість проведення Фіналу Ліги Чемпіонів з футболу в Україні для нашої держави і для громадськості країни..

Вони відзначили, що, як корінні дніпряни, раді приїзду Кубків Ліги Чемпіонів в рідній Дніпро і побажали дітям, продовжувати займатися футболом і привезти цей трофей в якості його володарів саме у рідне місто.

Потім на загальний огляд футбольні трофеї були виставлені на Фестивальному причалі Дніпра.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео