Соборна молитва та вітання у день свята Пасхи Христової у Дніпровській Єпархії УПЦ КП

Соборна молитва та вітання у день свята Пасхи Христової у Дніпровській Єпархії УПЦ КП
194327 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 квітня 2018 року, у Світлий Вівторок ввечері, керуючий Дніпровською Єпархією Преосвященнійший Владика Симеон приймав численні вітання з нагоди Пасхи Христової у Дніпровській Єпархії УПЦ КП.

Його Преосвященство приїхали привітати духовенство, друзі і представники громади Дніпра та Дніпропетровської області, волонтери та патріоти держави. 

Всі ті, хто підтримує Українську Православну Церкву Київського Патріархату та допомогає розвитку духовності української нації.

Також на дійстві був присутній і меценат Єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

Після молебена у центральному епархіальному храмі «Несподівана Радість» привітали та нагородили церковними нагородами представників Дніпра та регіону, які допомогають розвитку духовності в Україні та утвердженню Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Від Патріарха Київського та Всієї Руси-України Філарета орден Святого Миколая Чудотворця отримав Тімур Нодарійович Гогітідзе. Також цієї нагородою був відзначений Сергій Олександрович Олійник. 

А Владислав Валерійович Бородін був нагороджений Орденом Георгія Переможця. Нагородили і волонтерку Тетяну Петрівну Сискову. Їй вручили орден Великомучениці Варвари.

Священнослужителі та гості привітали Владику Симеона зі святом Воскресіння Христового та склали слова подяки. 

Привітали зі святом і віце президента Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову, подарувавши їй великий та красивий букет квітів від духовенства області та особисто від Владики Симеона.

Порадував гостей і виступ дітей культурно-просвітницького центру Дніпровської Єпархії «Українське подвір’я», які для усіх присутніх підготували святкову виставу.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео