Нова хрестильня в храмовому комплексі «Різдва Пресвятої Богородиці» УПЦ КП у Дніпрі

Нова хрестильня в храмовому комплексі «Різдва Пресвятої Богородиці» УПЦ КП у Дніпрі
249587 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Православної Церкви Київського Патріархату освятили нову хрестильну. Потреби віруючих Дніпра, і зокрема мешканців Новокодацького району обласного центру в духовності та стати ближче до Бога, в останній час дуже помітні.

Все більше і більше вірян приходять до храмового комплексу не тільки для молитви та богослужіння, а й для спілкування з представниками УПЦ КП і для того, щоб відпочити та провести час у духовному спокою.

З моменту свого відкриття храмовий комплекс став справжнім центром розвитку та дозвілля для родин. На території зростає справжній парк, тут є і дитячий майданчик і недільна школа, а відтепер ще одна велика хрестильня!

Весь храмовий комплекс побудований при безпосередній підтримці мецената Єпархіі та патріота Дніпра, президента Міжнародного благодійного фонда «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського та його друзів.

А нова велика та красива хрестильня побудована і подарована усім мешканцям Дніпра та віруючим обласного центру особисто Сергієм Олександровичем Олійником та його родиною. Відтепер у новому просторому храмі хрестильні здійснюватимуться хрещені обряди нових дніпрян. А першим тут хрестили маленького Михайла!

На історичній для нього та для його батьків церемонії було багато гостей та віруючих. Таїнство хрещення звершив Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон. Також на свято були присутні багато друзів та почесних гостей.

Настоятель храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Віталій Лопушанський впевнений, що зараз дуже важливо бути усім у єдності і він вдячній всім людям, котрі допомогають Українській церкві та суспільству.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео