У Дніпрі освятили поклонний хрест на місці майбутнього Храму УПЦ КП

У Дніпрі освятили поклонний хрест на місці майбутнього Храму УПЦ КП
111475 ПЕРЕГЛЯДІВ

На території Оперативного командування «Схід» — це оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у східній частині держави, в рамках з’їзду капеланів провели символічний захід.

Саме тут освятили поклонний хрест на місті будівництва нового гарнізонного храму, який буде служити громаді, як для військових, так і для громадян Дніпра.
На події був присутній майже увесь склад об‘єднання,який мав можливість приєднатися до духовного та історичного дійства.

В освяченні взяли участь керівництво ОК Схід, особистий склад та вищі чини духовенства України та Дніпропетровської області.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), перебуваючи у
м. Дніпро на Першому Всеукраїнському з’їзді військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату, особисто відвідав Оперативне командування «Схід», де освятив новий хрест. Голові СУВД співслужив єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич), єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та військові капелани Київського патріархату. Долучилися до священнодійства військовослужбовці та представники громади Дніпра.

Оперативне командування «Схід» — оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у східній частині України. Управління ОК «Схід» (в/ч А1314), що знаходиться у місті Дніпро, походить від керівних органів 6-ї танкової армії.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність», який завжди і постійно підтримує Українську Православну Церкву Київського Патріархату, відзначає цю важливу подію,як важливий крок до духовності саме для наших військовослужбовців та захисників нашої країни.
А новий храм УПЦ КП у місті Дніпро з’явиться вже зовсім скоро.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео