Олександр Петровський привітав Чемпіона Європи з сучасного п’ятиборства дніпровця Владислава Ридванського.

Олександр Петровський привітав Чемпіона Європи з сучасного п’ятиборства дніпровця Владислава Ридванського.
252263 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у місті Джонків (Польща) завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років.

Блискучий результат на цих змаганнях здобув 22-річний спортсмен з Дніпра Владислав Ридванський. Він став чемпіоном у командному заліку та срібним призером в особистій першості. Лише 2 очок не вистачило п’ятиборцю до перемоги, яку здобув поляк Лукаш Гудловський.
Меценат і Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який завжди підтримує дніпровський спорт, привітав Чемпіона Європи з сучасного п’ятиборства дніпровця Владислава Ридванського та його тренерів і наставників з цим успіхом, особисто вручив від себе грошову нагороду та побажав не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед. Зустріч відбулася в спортивному комплексі «Олімпія плюс». На ній також були присутні віце-президент Всеукраїнської федерації і Президент Дніпропетровської обласної федерацій сучасного п’ятиборства Сергій Тімарєв і тренери спортсмена Андрій Малій та Ігор Вишняков.

Взагалі.що стосується нашого юного чемпіона, то як зазначив старший тренер-викладав ШВСМ Дніпропетровської області, старший тренер-викладач КПНЗ «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Дніпровської міської ради Ігор Вишняков - «Владислав – молодий і перспективний спортсмен, в його практиці це перший результат такого рівня. Він успішно виступив у фехтуванні, непогано пробіг, але хвилювався під час стрільби. Втім, це вагомий результат і думаю у наступному сезону він має шанси виступити краще».
До речі, це останні змагання річного циклу. Наразі Владислав має змогу трошки відпочити, поспілкуватися з родиною і розпочати готуватися до стартів 2019 року.
Слід зазначити, що процес підготовки Владислава Ридванського до чемпіонату Європи тривав упродовж 9 місяців. П’ятиборець тренувався під керівництвом досвідчених наставників: Сергія Тімарєва, Андрія Малія, Ігоря Вишнякова і Анатолія Шкиптаня.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео