Нова традиція Дніпровського спортивного клубу «Дзюдо-80» та особливий подарунок почесного президента. (Відео)

Нова традиція Дніпровського спортивного клубу «Дзюдо-80» та особливий подарунок почесного президента. (Відео)
140312 ПЕРЕГЛЯДІВ

У провідного спортивного клубу Дніпра та України - СК «Дзюдо-80» з‘явилася нова клубна традиція. Її започаткував почесний президент клубу, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Саме він став ініціатором клубного дня, присвяченого початку нового учбового і спортивно-тренувального року. Олександр Володимирович за особисті кошти організував свято і для маленьких і для дорослих. Зібралися усі разом у Дніпровському аквапарку “HAPPY DAY”. Окрім розважальної програми для дітей та дорослих, приготували щедрий стіл, солодощі та морозиво. Але для юних та більш досвідчених спортсменів головне було увага керівництва та дружнє спілкування. Вони та тренерський штаб впевнені, що такі заходи єднають колектив ще більше і дозволяють більш впевнено рухатись вперед. 

Упродовж де кілька годин майже 120 спортсменів та тренерів розважалися на горках, плавали у басейнах, грали у веселі та рухливі ігри.

Запросили на святковий захід і почесних гостей - делегацію Дніпропетровськоі Єпархіі УПЦ КП на чолі з Єпископом Дніпровським та Криворізьким Симеоном. Владика Симеон благословив добру справу і клуб, а також побажав нових спортивних звершень юним талантам. 

Не обійшлося і без подарунків. Кращим спортсменам клубу почесний президент СК «Дзюдо-80» - Олександр Володимирович Петровський, вручив грошові премії , які теж, як і увага стимулюють спортсменів до нових звершень.
А клубу є чим пишатись. За останній учбовий спортивно-тренувальний рік було багато успіхів та перемог. Але найголовніша з них, потрапляння на Юнацькі Олімпійські Ігри Олега Вередиби. 

Взагалі за 2017-18 навчальний рік в спортивному клубі «Дзюдо-80» в активі такі успіхи:
Микита Матлашевскій- срібний призер чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів (Словенія) Олег Вередиба- бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів (Боснія і Герцеговина), Чотириразовий срібний призер кубків Європи з дзюдо серед кадетів, Триразовий бронзовий призер кубків Європи з дзюдо серед кадетів, Отримав ліцензію на III Юнацькі Олімпійські Ігри, а також   Марія Меркулова, Катерина Саблева і Єлизавета Горб - чемпіонки Європи з самбо 2018 роки (Чехія).

Президент СК Дзюдо-80 Лев Луценко. 

У клубі зараз тренується близько 200 молодих спортсменів під опікою досвідчених тренерів під керівництвом Заслуженого тренера України Пирога Анатолія Івановича. Йому допомагають: Заслужений тренер України - Анатолій Дрога, а також майстри спорту міжнародного класу і майстри спорту - Володимир Старов, Микола Катриченко, Павло Ковзіашвілі, Юрій Пирог, Володимир Рогальський, Андрій Кириченко, Роман Литвинчук, Микола Турчаніков, Марина Прокоф'єва. 

Тренери і спортсмени висловили велику подяку почесному президенту клубу Олександру Володимировичу Петровському за такий подарунок, який склався і з уваги, і з організації чудового клубного дня. Відтепер кожного року, перед початком спортивно-учбового сезону спортивний клуб з Дніпра «Дзюдо-80» буде святкувати свій клубний день.

І це дуже важливо, насамперед для юних спортсменів, які бачуть увагу, впевненість, приклад та повагу до людей, до друзів, до дніпрян.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео