Потрійне свято для вірмен Дніпра відсвяткували в культурному центрі «Вардуї».

Потрійне свято для вірмен Дніпра відсвяткували в культурному центрі «Вардуї».
112161 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі, в храмовому комплексі вірменської церкви імені Святого Григора Лусаворича відсвяткували потрійне свято для вірменського народу і для вірменської громади Дніпра: 2800-ліття із заснування вірменської столиці Єревану, 5-річчя культурного центру «Вардуї» у м. Дніпрі та 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та Вірменією. Вірменський культурний центр «Вардуї» відсвяткував своє 5-річчя щиро і красиво. Було багато поважних гостей і друзів. Серед них і меценат, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, завдяки зусиллям котрого був збудований вірменський храм та культурний центр «Вардуї» і вірменська недільна школа. Також на свято завітали – заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, меценат та волонтер Еміль Арутюнян, заступник начальника Управління департаменту культури Світлана Світлична, виконавчий директор Спілки Вірмен України Овакім Арутюнян, представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП, ректор Дніпровської Духовної Семінарії протоієрей Сергій Нарольський та проректор з соціальної роботи священик Володимир Стефанішин і багато інших почесних гостей та друзів.

Розпочав захід вітальним словом протоієрей та настоятель вірменської церкви імені Святого Григора Лусаворича Тер Амазасп. Після чого було вручено грамоти та подяки фундаторам та працівникам культурного центру, за збереження і розвиток культурного насліддя в Україні. Тепло привітали та вручили подяку і меценату та президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському. Також керівництво «Вардуї» подякувало владиці Симеону, за духовне наставництво і підтримку культурного центру та заслуженій артистці України Оксані Іванівні Петровській за увагу та співпрацю.
Культурному центру також подарували портрет видатного сина вірменського народу Шарля Азнавура, від Петроса Багдасаряна, а портрет найбільш відомого поета і письменника Вірменії Ованеса Туманяна вони отримали від Анаід Арзуманової.
Потім були вітання, подарунки, концертні номери дітей недільноі школи, спільні фото та красень торт. А на подвір’ї провели святковий концерт за участі харківського ансамблю «Аракс» та киянина Олександра Казезяна, який чудово зіграв на Дхол. Місцеві колективи також порадували гостей свята своїми яскравими виступами.

Зі Святом «Вардуі» !

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео