Урочисто та красиво відзначили 15 – річний ювілей Міжнародного благодйного фонду Олександра Петровського « Солідарність».

Урочисто та красиво відзначили 15 – річний ювілей Міжнародного благодйного фонду Олександра Петровського « Солідарність».
195305 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 жовтня 2018 року Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» відзначив 15 років зі свого заснування.
Це свято вирішили провести у Дніпровському академічному музично-драматичному театрі
їм. Т.Г. Шевченка, де і відбувся урочистий святковий вечір.
На свято запросили багато гостей. Серед них друзі та патріоти Дніпра, меценати та бізнесмени, представники духовенства та влади. На вечір запросили також і тих, кому фонд активно допомагав всі ці роки. Це представники медичних закладів, дитячих будинків, громадських організацій, позашкільних та шкільних закладів, дитячих будинків-інтернатів, представників спортивних організацій, клубів та федерацій. Також не забули і про дітей з інвалідністю, ветеранів та людей з особливими потребами і багатьох інших друзів та гостей.
Серед запрошених почесних гостей свята у залі були присутні Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, голова Запорізькоі облради Григорій Самардак, Керуючий Дніпропетровською Єпархіею УПЦ КП Владика Симеон, протоієрей Микола Салабай, Головний рабин Дніпра Шмуель Камінецький, настоятель храму Вірменської апостольської церкви Тер Амазасп, заслужена артистка України та директор театру Оксана Петровська, легендарний спортсмен, а нині ректор Дніпровської Академіі фізичної культури та спорту Віктор Савченко, президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв, голова ГО «Серця Кіборгів» Анатолій Свірід, головний лікар обласноі лікарні їм. Мечникова Сергій Риженко, представники вірменської, азербайджанської, єврейської громад і багато-багато інших поважних та почесних людей, пов'язаних з фондом.

Ведучим в цей святковий вечір був народний артист України Петро Мага. Спочатку він представив керівництво фонда. Президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександра Володимировича Петровського, голову правління - Богдана Святославовича Гулямова, віце-президентів фонду - Яну Юріівну Іванілову, Веміра Суреновіча Давітяна та Світлану Миколаївну Сербіну.
Потім усім присутнім був представлений фільм з вітаннями, розроблений і створений прес-центром фонду. Протягом вечора учасники дійства змогли простежити шлях та дії Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» за усі 15 років існування. На великому екрані показали слайд-шоу, розділений на своєрідні напрямки діяльності організації.
А це релігія, культура, освіта, діти, спорт, АТО, медицина, допомога при катастрофах та трагічних подіях, ветерани, інваліди та місто Дніпро.
Між цим напрямками були і святкові концертні номери, і виступи з вітаннями гостей свята.
І цілком справедливо, що дуже багато слів подяки було сказано на адресу МБФ «Солідарність» і особисто його президенту Олександру Володимировичу Петровському, саме за ту допомогу і підтримку, яка була надана багатьом людям та організаціям за всі роки.
Від Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» нагородили орденом Святого Миколая Чудотврця. Нагороду президенту фонда вручив Єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон.
Багато було на вечорі музичних і хореографічних номерів у виконанні артистів Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та інших професійних і дитячих танцювальних колективів. А це вокальний октет «Орфей» з м. Львів, народний ансамбль танцю «Орлятко» з Дніпра, Олена Ледовська, яка виконала пісню "Солідарність", півфіналіст дитячого Євробачення Валерія Жиркевич, танцювальний колектив «Антарес», дуети «Монте-Карло» та Ольга Аванесова - Юрій Головін, Лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів - зразковий театр пісні «Біс» та популярний виконавець Олег Шак.
А Богдана та Олександра Петровськи виконали гімн фонду «Солідарність» на вірш П. Маги та музику В.Назарова. Родзинкою вечора став виступ всесвітньо відомого скрипаля Василя Попадюка.

За ці 15 років Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» об’єднав багатьох українців. Усі разом вони дали відсіч російському ворогу та відстояли свою територію. А єдність заради спільної мети завжди приносить реальні результати!
Фонд і зараз активно допомагає у зборі гуманітарної допомоги та підтримує учасників бойових дій.
За 15 років роботи важко оцінити кількість наданої допомоги дітям, сиротам, людям з особливими потребами. Із значущих об’єктів для нашого регіону слід виділити реконструкцію Дніпропетровської єпархії УПЦ КП та храмів, збір коштів на будівництво Свято-Покровського собору у Дніпрі!
Саме фонд "Солідарність" зробив неоціненний внесок в розвиток духовності Січеславщини, постійно сприяючи зведенню нових храмів Української Церкви, підтримуючи розвиток духовної освіти в Дніпровській духовній семінарії, розбудовуючи жіночий монастир м. Дніпра.
А також багато багато допомоги і різноманітних соціальних проектів.

Зі Святом ! З Ювілеєм !

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео