​Легендарний Сергій Бубка відвідав Придніпровську Академію Фізичної Культури та Спорту.

​Легендарний Сергій Бубка відвідав Придніпровську Академію Фізичної Культури та Спорту.
112391 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках проведення у Дніпрі Асамблеї Національного Олімпійського Комітету України, легендарний вітчизнянмй спортсмен, а нині Президент НОК України Сергій Бубка, разом з головою Дніпропетровського відділення НОК Андрієм Павелко і з головою комісії атлетів України Оленою Говоровою, завітали до Придніпровськоі Академіі Фізичної Культури та Спорту. Поважну делегацію зустрічали ректор Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту і теж легендарний спортсмен Віктор Савченко, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність», почесний президент СК «Дзюдо-80» Олександр Володимирович Петровський, Керуючий Дніпропетровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон, який очолив делегацію духовенства. 

А також багато представників спортивної громадськості, студенти і викладачі. Усі разом оглянули спортивні зали Академії. Особливу увагу звернули на кафедри боксу, вільної та греко- римської боротьби, де працюють заслужені тренери України Микола Махінько та Микола Ставринов. Потім взяли участь у зустрічі-дискусії, де розповідали про своє спортивне життя та відповіли на багаточисельні питання студентів та викладачів. Взяли участь у заході і наші олімпійці - Андрій Говоров, Діна Міфтахутдінова, Богдан Нікішин, Катерина Тарасенко та Анастасія Коженкова. Вони отримали нагороди від НОК України. Відзначили і кращих студентів, для яких приїзд легендарних спортсменів є гарним стимулом для покращення своїх здобутків.

Після жвавої дискусії та спільного фото Керуючий Дніпропетровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон побажав спортсменам Божого благословення та нових перемог для нашої держави.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео